TITLE

DESCRIPTION

 

Vzpomínáte ještě na dobu, kdy vám bylo pět, navštívili jste první velkou narozeninovou oslavu a všude kolem byly balonky?

 

Balonkové dekorace

Nabízíme zkušený tým plný profesionálních dekoratérů, který se postará o to, aby na Vaši akci nikdo nezapomněl. Vycházíme z konkrétních představ našich klientů, kterým se vždy snažíme vyjít maximálně vstříc. Balonkové dekorace jsou nevšední ozdoba každé akce, která navodí jedinečnou atmosféru.

Prostorové dekorace zpestří jakýkoli prostor a vryjí se klientům či hostům do paměti. Girlandy a sloupy z balonků jsou oblíbenou dekorací, která zaujme a vizuálně zpestří vaši akci. Tyto dekorace působí reprezentativně, jak v samotném prostoru, tak na fotografiích.

Narozeniny, výročí a podobné události jsou jen jednou za čas a právě proto je třeba to řádně oslavit. Vyjádřit to můžete například velkou balonkovou číslovkou, která akci dodá jedinečnost. Dech beroucí zážitek z akce, na který jen tak nikdo nezapomene, si zajistíte i pomocí balonkových monumentů v podobě vašich produktů či maskotů.

Jak by se vám líbilo mít na akci vlastní logo či název firmy z balonků? Jedná se o nevšední dekoraci, kterou zaujmete klienty a zařídíte si tak dlouhodobou reklamu v podobě fotografií. Zaručujeme, že s touto dekorací vznikne nespočet fotek, ať už cíleně, nebo zkrátka proto, že takové logo nelze přehlédnout.

Nebo si chcete udělat nevšední reklamu a zaujmout své klienty či zaměstnance trošku jinak? V tom případě vás určitě nadchne balonkový déšť. Jedná se o několik set balonků v síti. Ty ve správný okamžik spadají mezi hosty a podtrhnou tak vyvrcholení vaši akce či ozvláštní určitý důležitý okamžik. Balonky mohou nést vaše logo, případně do nich můžete ukrýt lísteček s číslem do tomboly, fantazii se meze nekladou.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *