Oslavy

Oslavy narozenin a svatba

Oslava pro děti

Slaví Váš potomek narozeniny a vy byste mu rádi udělali radost něčím opravdu speciálním? Přáli byste si balonkového mimoně – Olafa, či  Elzu, případně jiného hrdinu, co mezi dětmi právě „frčí“? Žádný problém. Dětské fantazii se nebojíme, ale naopak nás inspiruj! Dopřejte svým dětem jedinečnou oslavu přesně podle jejich přání.

Co jsme schopni zajistit?

  • Balonkovou výzdobu
  • Balonkového mága (modelování balonků přímo na oslavě)
  • Malování na obličej, soutěže a hry nebo dětskou minidiskotéku
  • Tematické oslavy podle požadavku klienta (Ledové království, Mimoni, Sponge Bob, nebo jiné, fantazii se meze nekladou )

Oslava pro dospělé

Jste rádi středem pozornosti? S naším originálním dárkem z balonků si můžete si být jisti, že zaujmete všechny kolem Vás. Vytvoříme pro Vás libovolné balonkové dekorace, například velké srdce pro přítelkyni nebo manželku, získáte nejen obdiv, ale i odměnu od Vaší polovičky. Vaše rodina je prvořadá a tak máme pro každého něco. Slaví váš děda narozeniny, pak určitě bych, jsme doporučili vyrobit číslici s věkem a můžeme k tomu přidat jeho oblíbenou láhev alkoholu trochu zvětšenu je to originální. A co vás otec? Je milovník golfu? Vyrobíme golfový batoh s holemi moc si s nimi nezahraje, ale ho určitě potěší. Blíží se den matek? Nevíte co pro maminku? Kytice květů nikdy nic nezkazí (tulipán, růže, narcis) a to je jen zlomek toho, co jsme schopny vám nabídnout. Rádi vás vyslechneme a necháme se inspirovat vaším přáním. Je váš mladší bratr je fanda komiksových postav od marvelu? Přichystáme pro něho originální jedinečný kostým z balonků a bude se cítit jako jeden z nich (Hullk, Spider-Man. Iron-Man). Máte doma sestru, která musí mít každý nový kousek šatníku? Pak věřte že, kabelku nebo klobouk z balonků ještě nedostala.

Svatební oslavy

Přáli byste si, aby Váš velký den byl opravdu jedinečný? Rádi byste ohromili své blízké něčím originálním? S potěšením Vám vytvoříme balonkovou výzdobu přesně podle Vašich představ. Srdíčka, girlandy, stojany, podchody, balonkový déšť, či cokoli tematického na Vaše přání, může udělat Vaši oslavu krásnou a výjimečnou.

Pro Vaše ratolesti lze zajistit zábavného animátora, malířku na obličej, či balonkového mága, aby si i nejmenší hosté oslavu náležitě užily a rodiče měli chvilku času na sebe.

Co jsme schopni zajistit?

  • Balonkovou výzdobu sálu
  • Balonkového klauna (modelování balonků přímo na oslavě)
  • Malování na obličej, soutěže a hry či dětskou minidiskotéku
  • Skákací hrady a nafukovací atrakce
detska-oslava
oslava-pro-dospele
svatebni-oslava